wtorek, 17 stycznia 2012

Odnowa :D
Oto dowód na to, iż stylizacja/przedłużanie paznokci nie niszczy naturalnej płytki paznokcia! Ale pod warunkiem, że zabieg jest poprawnie wykonany!!!
To nie żel, to nie akryl niszczą płytkę!! To zrywanie tipsów, masy żelowej lub akrylowej z paznokci powoduje ogrom zniszczeń na Naszych dłoniach!! Jako stylistka dodam, bo nie wszyscy wiedzą, iż stylizacja paznokci to nie klejenie tipsów i smarowanie ich żelem, a szereg usług oferowanych klientkom wśród których jest mało znana rekonstrukcja paznokci obgryzionych!! To dzięki stylizacji paznokci można odbudować zniszczoną płytkę!!! Uczymy się tego na szkoleniach, kursach, warsztatach. To mnóstwo godzin spędzonych nad ćwiczeniami! Tony przelanego żelu i litry liquidu do akrylu!!! Wszystko po to by zaoferować klientce najwyższą usługę!

A stylizacja paznokci to nie tylko praca..to pasja!

Na zdjęciu powyżej stylizacja paznokci z odnową, czyli ściągniecie masy żelowej z paznokci, a następnie nałożenie nowej wraz ze zdobieniem :) Wszystko na naturalnych paznokciach, które tak pięknie odrosły pod żelem :))))

Zapraszam :)))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz